Movies
Ratings
414
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 1.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0