Series
Ratings
93
Melo MovieRated ★ 3.0
Dexter: Original SinRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0