Movies
Ratings
116
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.5
YamatoRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Kids ReturnRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
Patriots DayRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.5
To Each His OwnRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5