Titles you rated
MentalRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0