Titles you rated
AvatarRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0