Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
LostRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0