Movies
Ratings
669
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 4.0
The Silent Service Hokkyokukai DaikaisenRated ★ 4.5
Chihayafuru part3Rated ★ 4.5
Chihayafuru Part IIRated ★ 4.0
Chihayafuru Part IRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 4.0
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 4.5
KubiRated ★ 2.5
My Love Story with Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
Muromachi BuraiRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5