Titles you rated
Easy ARated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Cheaper by the DozenRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Brother BearRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 4.0
CasperRated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 2.0