Movies
Ratings
1003
HavocRated ★ 1.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.5
1917Rated ★ 4.0
The KillerRated ★ 1.0
SplitRated ★ 1.5
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 1.5- PilotRated ★ 0.5
DreddRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 2.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 1.5
Monkey ManRated ★ 1.0
The CreatorRated ★ 2.5
The PledgeRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Trigger WarningRated ★ 0.5