Series
Ratings
75
KarmaRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 2.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
ReacherRated ★ 1.5
Reacher Season 1Rated ★ 1.5
Presumed InnocentRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Hijack Season 1Rated ★ 2.0
BargainRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
Monarch: Legacy of MonstersRated ★ 1.5
VigilanteRated ★ 1.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
BodiesRated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0