Movies
Ratings
648
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0