Series
Ratings
39
GateRated ★ 2.5- 마요이가Rated ★ 2.5
Phineas and FerbRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- WORKING!!Rated ★ 4.0
- One Week FriendsRated ★ 4.0
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 2.5
Dagashi KashiRated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- TOM AND JERRYRated ★ 5.0
- まんが日本昔ばなしRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0