Movies
Ratings
180
Lady BirdRated ★ 3.0
StrongerRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 3.0
The CommuterRated ★ 2.5
Tomb RaiderRated ★ 2.0
Darkest HourRated ★ 3.0
The PostRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0
The Dark TowerRated ★ 2.5
Paddington 2Rated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.0
Kung Fu YogaRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5