Movies
Ratings
156
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Red FamilyRated ★ 2.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 1.0
Pacific RimRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.0
577 ProjectRated ★ 5.0