Titles you rated
Anne with an ERated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sneaky PeteRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
NikitaRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0