Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.5
Bad MonkeyRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- I KILL URated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Hoshikara Kita AnataRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
MurderbotRated ★ 2.5