Movies
Ratings
74
Fight ClubRated ★ 5.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0