Movies
Ratings
45
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
While We're YoungRated ★ 3.5
Moon YoungRated ★ 2.0
Man on FireRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 2.5
ChronicleRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5