Series
Ratings
31
Chainsaw ManRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- A-List to PlaylistRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5