Titles you rated
The EqualizerRated ★ 1.5
SafeRated ★ 4.0
Killer EliteRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 5.0
The MachinistRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Instructions Not IncludedRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 5.0
Hyena RoadRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
North FaceRated ★ 5.0
The Fifth EstateRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 4.0