Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5