Titles you rated
- She IsRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0- Leave at Door, Bell XRated ★ 3.5
- Thank You for Your CinemaRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.0
The KillersRated ★ 3.0
Irrational ManRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0- SohRated ★ 4.0
My Life as a ZucchiniRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5- KidultsRated ★ 4.0
- A TentRated ★ 4.0
The Deep Blue SeaRated ★ 4.0- A Night before the WeddingRated ★ 3.5
- A PermRated ★ 3.5