Titles you rated
 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
 Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.0 Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.0
- 猫物語(白)Rated ★ 4.0
 BakemonogatariRated ★ 4.0 BakemonogatariRated ★ 4.0
 Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.0 Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
 Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.0 Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
 Attack on TitanRated ★ 3.5 Attack on TitanRated ★ 3.5
 Attack on TitanRated ★ 3.5 Attack on TitanRated ★ 3.5
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
 AdolescenceRated ★ 3.0 AdolescenceRated ★ 3.0
 Everything Sucks!Rated ★ 4.0 Everything Sucks!Rated ★ 4.0
 Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.5 Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.5
 Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5 Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5