Titles you rated
Last HolidayRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
BoltRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0