Series
Ratings
282- 景山民夫のダブルファンタジーRated ★ 3.0
Cursed One-PieceRated ★ 3.0- Vampire Princess MiyuRated ★ 3.0
Fujiko Fujio A no MumakoRated ★ 2.0
Rampo Kitan: Game of LaplaceRated ★ 3.0
Akiba Maid WarRated ★ 3.0
Tracer Season 2Rated ★ 3.0
Tracer Season 1Rated ★ 3.0
DOREIKU The AnimationRated ★ 2.0
Val x LoveRated ★ 1.0- ONE ~輝く季節へ~Rated ★ 2.0
Eden of the EastRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
School Days OVA Special Magical Heart Kokoro ChanRated ★ 2.0- School Days <Valentine Days>Rated ★ 1.0
School DaysRated ★ 1.0
Talentless NanaRated ★ 3.0- A Bridge to the Starry SkiesRated ★ 3.0
- Astarotte's ToyRated ★ 2.0
Dropout Idol Fruit TartRated ★ 2.0