Movies
Ratings
641
JokerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
The Secret ScriptureRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
I Am Heath LedgerRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Antonia's LineRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0