Movies
Ratings
51
AntitrustRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0