Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Dr. BrainRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black SummerRated ★ 4.5