Movies
Ratings
309
FrankensteinRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0