Series
Ratings
69
Shop of the LampRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0