Titles you rated
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0- Gangster LessonsRated ★ 3.0
Broken EmbracesRated ★ 2.0
Wedding CrashersRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Savage GraceRated ★ 2.0