Titles you rated
ParasiteRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 1.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 2.5