Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 1.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0