Titles you rated
Soul of HeroRated ★ 2.0
Panfilov's 28 MenRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Battle for SevastopolRated ★ 3.0
The OutpostRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
The 33Rated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.5
Journey's EndRated ★ 3.5
The Last FrontierRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.0
Den of ThievesRated ★ 3.0
The TakeRated ★ 2.5
15 Minutes of WarRated ★ 3.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.5
Code Name GeronimoRated ★ 3.5
Mile 22Rated ★ 3.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0