Series
Ratings
40
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 1.5
D-DayRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
LastRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 1.0- DamoRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5