Titles you rated
Queen of TearsRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0- Road to One: 나의 사랑 나의 수원Rated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0