Titles you rated
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
CrashRated ★ 3.0
The ArtistRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0