Movies
Ratings
387
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
AshfallRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
#AliveRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 3.5