Series
Ratings
361
Last SummerRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0- 내 새끼의 연애Rated ★ 3.0
The Confidence Man KRRated ★ 2.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Love, Take TwoRated ★ 2.5
My Troublesome StarRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
S LineRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- The Catstody WarRated ★ 1.5
Law and The CityRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5