Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The ExecutionerRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Death BellRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5