Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
DittoRated ★ 0.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5