Series
Ratings
35
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 0.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Amazing World of Gumball Season 1Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 2.5
Law SchoolRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.0