Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The Royal TailorRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.5