Movies
Ratings
60
The RockRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0