Titles you rated
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Barbarians Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 2.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5