Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0