Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
BlackkKlansmanRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 3.5
KING OF PRISM Your Endless CallRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Girl in the PictureRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 3.5
CrashRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Escape from the 21st CenturyRated ★ 4.0