Series
Ratings
65
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 1.0
The Cuphead Show!Rated ★ 3.0- 아오이 호노오Rated ★ 5.0
ClarenceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
WayneRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0