Titles you rated
 Loving VincentRated ★ 4.5 Loving VincentRated ★ 4.5
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
 New WorldRated ★ 3.5 New WorldRated ★ 3.5
 La La LandRated ★ 3.5 La La LandRated ★ 3.5
 AssassinationRated ★ 3.0 AssassinationRated ★ 3.0
 OkjaRated ★ 3.5 OkjaRated ★ 3.5
 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
 The Truman ShowRated ★ 3.5 The Truman ShowRated ★ 3.5
 Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5 Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
 The AvengersRated ★ 4.0 The AvengersRated ★ 4.0
 Train to BusanRated ★ 4.0 Train to BusanRated ★ 4.0
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
 The MartianRated ★ 4.0 The MartianRated ★ 4.0
 FuryRated ★ 3.5 FuryRated ★ 3.5
 Independence DayRated ★ 3.0 Independence DayRated ★ 3.0
 Iron ManRated ★ 4.0 Iron ManRated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
 3 IdiotsRated ★ 3.0 3 IdiotsRated ★ 3.0
 District B13Rated ★ 3.0 District B13Rated ★ 3.0
 TakenRated ★ 3.5 TakenRated ★ 3.5