Movies
Ratings
686
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The MachinistRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Vengeance Is MineRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Jennifer's BodyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
MauriceRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0